• image
 • image

Orientalne

 • Afrykański masaż masłem Shea
 • Masaż orientalny Tao Tao

  Tao Tao (zmysłowy masaż tantryczny) - to dotyk, czułość, zrozumienie; Ma na celu pobudzenie zmysłów oraz energii witalnej. Wspaniały relaksacyjno- energetyczny masaż zdrowia, witalności TAO. To zabieg dla całego ciała powodujący nie tylko likwidację skutków stresu, ale przede wszystkim likwiduje blokady w przepływie energii, która działa na nasze ciało regenerująco i odmładzająco. Prawidłowy przepływ tej energii nie tylko zwiększa doznania w zakresie życia erotycznego, ale również regeneruje nasz organizm. Ten uzdrawiający rytuał łączący elementy tantry i masażu tao przebudzi Twoje siły życiowe, otwierając Cię na miłość, błogość i wewnętrzną harmonię. Każda sesja rozpoczyna się rytuałem podczas, którego oddzielamy się w czasie i przestrzeni od rzeczywistości w celu zrozumienia i wzmocnienia intencji z jaką przyszliśmy do salonu. Otwieramy się na to co chcemy dostać. Rytualnie przechodzimy przez "bramę" z codzienności otwierając umysł do rozwoju osobistego.
  Uwaga! Zabieg ten ma charakter terapeutyczny i NIE jest masażem erotycznym!

 • Masaż hawajski Lomi Lomi

  Lomi Lomi to niezwykły masaż o prastarej tradycji i korzeniach. Charakterystyczne dla tej techniki jest masowanie dłońmi, przedramionami, łokciami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, przez co charakteryzuje się wyjątkową harmonią i pięknem. Jest to działanie bardzo zmysłowe ze względu na wykonywanie płynnych, posuwistych ruchów wzdłuż ciała osoby masowanej.

 • Masaż stemplami ziołowymi Pantai Luar
 • Masaż gorącymi i zimnymi kamieniami bazaltowymi z dalekiego wschodu

  Ten rodzaj zabiegu jest niezwykle przyjemny i doskonale relaksuje, dlatego jest bardzo popularnym zabiegiem. W ciele człowieka znajduje się siedem najważniejszych czakr, które rozmieszczone są od podstawy kręgosłupa, aż do głowy: czakra korony, czakra trzeciego oka, czakra gardła, czakra serca, czakra splotu słonecznego, czakra seksu, czakra korzenia. Podczas działania masuje się czakry lub układa na nich kamienie, aby odblokować kanały energetyczne. Naprzemiennie z ruchami kamieniami stosuje się elementy masażu manualnego, które potęgują relaksujące odczucia. Masaż kamieniami przeznaczony jest dla osób zdrowych. Do przeciwwskazań należą: ciąża, niewydolność serca, zaburzenia czucia, stany nowotworowe, stany gorączkowe.

 • Masaż czekoladowy z wybrzeża kości słoniowej
 • Masaż orientalny pałeczkami bambus