• image
  • image

Masaż tantryczny (Tao Tao)

Masaż tantryczny (zmysłowy Tao) relaksuje, pozwala nabrać energię, zwiększyć zasoby witalności, a także pobudza zmysły do nowych doznań. Jego zadaniem jest przede wszystkim zlikwidowanie wszelkich blokad w swobodnym przepływie energii, co znakomicie odpręża, eliminuje skutki stresu, a także odmładza i regeneruje nasze całe ciało.
Na początku każdej sesji odrywamy się od rzeczywistości, odcinamy od czasu, przestrzeni codziennego życia aby lepiej zrozumieć i poznać cel swojej wizyty w salonie i wyboru zmysłowego masażu Tao. Umysł zostaje otwarty na nowe wrażenia nie tylko zmysłowe. Łatwiejsze staje się zdobycie tego, co poszukujemy, a przez to przestępuje się próg codzienności i wkracza się na drogę rozwoju osobistego.
Zapewnienie prawidłowego przepływu energii w ciele działa regenerująco, odmładzająco na organizm oraz zwiększa doznania związane z życiem erotycznym. Przejdziesz prawdziwy rytuał zawierający elementy masażu oraz tantry, który pozwoli Ci inaczej postrzegać świat i siebie samego, otworzy Cię na wewnętrzny, harmonijny spokój oraz błogość i miłość.